Slijedi vremenski okvir za karijeru Jeffa Hardyja u WWE -u. Navedene su sve utakmice PPV -a (isključujući borbene članove u kojima nije sudjelovao u završnici) i promjenu naslova u kojoj je sudjelovao. Podebljane stavke predstavljaju pobjede u naslovu, a kurzivom stavljene gubitke. Napominjemo da je Hardy Boyz tim za označavanje u čijem je sastavu bio sa svojim bratom Mattom Hardyjem.
1999
6/27 Kralj prstena - The Hardy Boyz pobijedio je Edge & Christiana
6/29 SmackDown - Hardy Boyz osvojio je Svjetsko ekipno prvenstvo oznaka od Acolytesa
7/25 Potpuno učitano - The Acolytes su u utakmici s hendikepom pobijedili The Hardy Boyz i Michaela Hayesa kako bi povratili titule
8/22 SummerSlam - Tag Team Turmoil Match: The Acolytes su pobijedili The Hardy Boyz, Edge & Christian, Mideon & Viscera, Droz & Albert, The Hollys
10/17 No Mercy - Utakmica 5 najboljih iz 5 serija za 100,00 USD i menadžerske usluge Terri: The Hardy Boyz pobijedio Edge & Christian
11/14 Survivor Series - The Hollys & Too Cool pobijedili su Hardys & Edge & Christian
2000
1/23 Royal Rumble - Tables Match: Hardy Boyz je pobijedio The Dudley Boyz
2/27 No Way Out - Edge & Christian pobijedili su The Hardy Boyz i postali broj 1 kandidati za pojaseve tima
4/2 WrestleMania 2000. - Ladder Match za Tag Team titule: Edge i Christian pobijedili su Champs The Dudley Boyz i The Hardy Boyz i postali Tag Team Champions
4/30 Backlash - Hardcore Title Šestostruki meč: Champ Crash Holly je pobijedio Bob Hollyja, The Hardy Boyza, Perryja Saturna i Tazza
6/25 Kralj prstena - označite naslov tima: Edge & Christian osvojili su titule pobijedivši Champs Too Cool, The Hardy Boyz, & Test i Alberta
7/23 Fully Loaded - The Hardy Boyz & Lita pobijedili su T&A i Trish Stratus
8/27 SummerSlam - Stolovi, ljestve i stolice odgovaraju za oznaku Naslov tima: Champs Edge i Christian beat The Hardy Boyz & The Dudley Boyz
9/24 Unforgiven - Cage Match za oznaku Naslov tima: The Hardy Boyz pobijedio je Edgea i Christiana i postali prvaci
10/22 No Mercy - Označite naslov tima: Edge & Christian (odjeveni kao Conquistadori) pobijedili su The Hardy Boyz kako bi osvojili naslove
10/23 RAW - Hardy Boyz osvaja titule momčadi s Edgea u utakmici s hendikepom zbog toga što se Edge večer prije oblačio kao Conquistador
11/6 RAW - Hardy Boyz gubi titule timskih oznaka od Bull Buchanana i Goodfathera
Survivor Series 11/19 - The Hardy Boyz & Dudley Boyz pobijedili su Edgea, Christiana, The Goodfathera i Val Venis
12/10 Armageddon - Eddie Guerrero, Perry Saturn & Dean Malenko pobijedili su The Hardy Boyz & Lita
2001 godine
3/5 RAW - Hardy Boyz osvaja titule timskih oznaka od Dudley Boyza
3/19 RAW - Hardy Boyz gubi titule timskih oznaka od Edge & Christiana
4/1 WrestleMania X -7 - TLC utakmica za oznaku tima Naslov: Edge & Christian pobijedili su Champs The Dudley Boyz & The Hardy Boyz za osvajanje naslova
4/12 SmackDown - Jeff Hardy osvaja Interkontinentalno prvenstvo iz Triple H -a
4/16 RAW - Jeff Hardy izgubio je Interkontinentalno prvenstvo od Triple H -a
6/7 SmackDown - osvaja prvenstvo u poluteškoj kategoriji od Jerryja Lynna
6/24 Kralj prstena - pobijedite X -Pac
6/25 - gubi prvenstvo u teškoj kategoriji od X -Paca
7/10 SmackDown - osvaja Hardcore Championship od Mikea Awesomea
7/22 Invasion - gubi Hardcore Championship od Roba Van Dam -a
8/13 RAW - ponovno dobiva Hardcore titulu od Roba Van Dam -a
8/19 SummerSlam - izgubio Hardcore titulu od Roba Van Dam -a u Ladder Match -u
9/23 Unforgiven - Naslov WWF -ove oznake: Champs The Dudley Boyz pobijedili su The Hardy Boyz, The Big Show & Spike Dudley te The Hurricane & Lance Storm
10/8 RAW - Hardy Boyz osvojio je WCW Tag Team Title od Booker T & Test -a
10/21 Bez milosti - Hardy Boyz pobijedio je Gregoryja Helmsa i Lancea Storma
10/26 SmackDown - Hardy Boyz izgubio je titulu tima WCW oznake od Dudley Boyza
11/12 RAW - Hardy Boyz osvojio je svjetsko ekipno prvenstvo oznaka iz Booker T & Testa
11/18 Survivor Series - Ujedinjavanje u čeličnom kavezu: prvaci WCW -a Dudley Boyz je pobijedio prvaka World Tag -a The Hardy Boyz
12/9 Vengeance - pobijedio je Matta Hardyja u utakmici u kojoj je Lita bila specijalni sudac
2002. godine
3/17 WrestleMania X8 - Utakmica eliminacije naslova momčadi: Označite prvake Billy i Chuck pobijedili su The Hardy Boyz, Dudley Boyz i APA
4/21 Uzvratna reakcija - izgubljeno od Brocka Lesnara
5./19 Sudnji dan - Brock Lesnar i Paul Heyman pobijedili su The Hardy Boyz
7/8 RAW - osvojio je Europsko prvenstvo od Williama Regala
7/21 Vengeance - pobijedite Williama Regala
7/22 RAW - izgubio naslov europskog prvaka, Rob Van Dam
7/29 RAW - osvojio je Hardcore titulu od JBL -a
7/29 RAW - izgubio Hardcore titulu od Johnnyja Stambolija
11/17 Survivor Series - Tablica eliminacijski meč: Jeff Hardy, Spike & Buh Buh Ray Dudley pobijedio Three Minute Warning & Rico
2003. godine
Jeff se nije pojavio na PPV -u 2003. godine
2004. godine
11/7 Victory Road - Ladder Match za NWA svjetski naslov: Champ Jeff Jarrett pobijedio Jeffa Hardyja
Prekretnica 12/5 - Randy Savage, Jeff Hardy i AJ Styles pobijedili su Jeffa Jarretta, Kevina Nasha i Scotta Halla
2005. godine
1/16 Konačna rezolucija - pobijedite Scotta Halla
2/13 Protiv svih kvota - Full Metal Mayhem utakmica: Bezdan je pobijedio Jeffa Hardyja
3/13 Odredište X - Padovi se računaju bilo gdje: Jeff Hardy pobijedio je Abyss
4/24 Zaključavanje - Tablica Cage Match: Jeff Hardy pobijedio je Raven
11. rujna neraskidivo - izgubljeno od Bobbyja Roodea
10/23Bound for Glory - Monsters Ball 2 Utakmica: Nosorog je pobijedio Jeffa Hardyja, Bezdan i Sabu
11/13 Genesis - izgubljeno od Montyja Browna
2006. godine
9/17 Neoprošteno - izgubljeno od Interkontinentalnog prvaka Johnnyja Nitra
10/2 RAW - osvojio je Interkontinentalno prvenstvo od Johnnyja Nitra
11/5 Cyber nedjelja - pobijedite Carlita
11/6 RAW - izgubio je Interkontinentalno prvenstvo od Johnnyja Nitra
11/13 RAW - povratio je Interkontinentalno prvenstvo od Johnnyja Nitra
11/26 Survivor Series - Triple H, Shawn Michaels, Matt Hardy, Jeff Hardy i CM Punk pobijedili su Randyja Ortona, Edgea, Gregorya Helmsa, Johnnyja Nitroa i Mikea Knoxa
12./3. Prosinca za rasparčavanje - The Hardy Boyz pobijedio je MNM
12/17 Armageddon - Utakmica na ljestvici za WWE oznaku Titule naslova: Šampioni Paul London i Brian Kendrick pobijedili su Hardy Boys, MNM i Dave Taylor i William Regal
2007. godine
1/7 Novogodišnja revolucija - pobijedite Johnnyja Nitro u utakmici od čeličnog kaveza
1/28 Royal Rumble - The Hardy Boyz pobijedio je MNM
2/18 No Out Out - Hardys & Chris Benoit pobijedili su MNM i MVP -a
2/19 RAW - izgubio je Interkontinentalno prvenstvo od Umage
4/1 WrestleMania 23 - Novac na bankovnoj ljestvici: Ken Kennedy pobijedio je Edgea, C.M.Punk, King Booker, Jeff Hardy, Finlay, Matt Hardy i Randy Orton
4/2 RAW - Hardy Boyz osvojio je svjetsko timsko prvenstvo s tagovima pobijedivši u Royal Team Battleu za 10 ekipa
4/29 Uzvratna reakcija - Hardyji su pobijedili Lancea Cadea i Trevora Murdocha
5./20 Sudnji dan - Hardyji su pobijedili Lancea Cadea i Trevora Murdocha
6/3 One Night Stand - Hardys su pobijedili Shelton Benjamin i Charlie Haas u Ladder Matchu
6/4 RAW - Hardyji su izgubili titule timskih oznaka od Lancea Cadea i Trevora Murdocha
6/24 Vengeance - The Hardys izgubili su od označavanja prvaka tima, Lancea Cadea i Trevora Murdocha
7/22 Great American Bash - izgubio od Interkontinentalnog prvaka Umage
9/3 RAW - osvojio je Interkontinentalno prvenstvo iz Umage
10/7 No Mercy - s Paul London & Brian Kendrick izgubili su od Ken Kennedyja, Lance Cadea i Trevora Murdocha
Cyber Sunday 10/28 - izgubio je od Ken Kennedyja u utakmici bez naslova
11/18 Survivor Series - Triple H, Jeff Hardy, Rey Mysterio i Kane pobijedili su Umagu, Finlay, Big Daddy V, MVP -a i Kennedyja
12/16 Armageddon - pobijedio je Triple H
2008. godine
1/27 Royal Rumble - izgubljeno od prvaka WWE -a Randyja Ortona
2/17 No Out Out - Eliminacijska komora: Triple H pobijedio je Shawna Michaela, Jeffa Hardyja, Chrisa Jericha, JBL -a i Umagu
3/10 RAW - izgubio je Interkontinentalno prvenstvo od Chrisa Jericha
5/18 Sudnji dan - pobijedite MVP -a
6/1 One Night Stand - pobijedite Umagu u utakmici Falls Count Anywhere
8/2 SNME - izgubljeno od Edgea
8/17 SummerSlam - izgubio od MVP -a
9/7 Unforgiven - Scramble Match: Triple H prvaka WWE -a pobijedio je Jeffa Hardyja, Briana Kendricka, MVP -a i Sheltona Benjamina
10/5 No Mercy - izgubljeno od WWE Champion Triple H
10/26 Cyber nedjelja - izgubljeno od WWE prvaka Triple H
12/14 Armageddon - Jeff Hardy pobijedio je Champion Edge i Triple H za osvajanje WWE prvenstva
2009. godine
1/25 Royal Rumble - izgubio je WWE prvenstvo od Edgea
2/15 No Way Out - Triple H pobijedio je WWE Champion Edge, Undertaker, Big Show, Jeffa Hardyja i Vladimira Kozlova u eliminacijskoj komori
4/5 25. godišnjica WrestleManije - izgubljeno od Matta Hardyja u utakmici ekstremnih pravila
4/26 Uzvratna reakcija - pobijedite Matta Hardyja u utakmici I Quit Match
5./17 Sudnji dan - izgubljeno od Svjetskog prvaka u teškoj kategoriji Edge
6/7 Extreme Rules - osvojio je Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji iz Edgea u Ladder Matchu
6/7 Extreme Rules - izgubio je Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji od CM Punka
6/28 The Bash - pobijedio je svjetski prvak CM Punk by DQ
7/26 Night of Champions - povratio je svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji od CM Punka
8/23 SummerSlam - izgubio je Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji od CM Punka u TLC utakmici
2010
4/18 Lockdown - Team Hogan (Abyss, Rob Van Dam, Jeff Jarrett & Jeff Hardy) pobijedio je Team Flair (Sting, Desmond Wolfe, Robert Roode i James Storm) u smrtonosnom zaključavanju
5/16 Sacrifice - pobijedite gospodina Andersona
6/13 Slammiversary - Jeff Hardy i gospodin Anderson pobijedili su Beer Money
7/11 Victory Road - TNA svjetski prvak Rob Van Dam pobijedio je Abyss, Jeffa Hardyja i gospodina Andersona
9/5 No Surrender - borio se protiv Kurta Anglea do remija u polufinalu runde TNA Svjetskog prvenstva
10/10 Bound for Glory - Jeff Hardy pobijedio je gospodina Andersona i Kurta Anglea kako bi osvojio upražnjeno svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji TNA
Preokret 11/7 - pobijedite Matta Morgana
12/5 Konačna rezolucija - pobijedite Matta Morgana u utakmici bez DQ -a u kojoj je gospodin Anderson bio sudac za posebne goste
2011. godine
1/9 Genesis - izgubio TNA Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji od gospodina Andersona
2/13 Against All Odds - vraćen je naslov od gospodina Andersona u Ladder Matchu
3/3 iMPACT! - izgubio TNA Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji od Stinga
3/13 Victory Road - izgubio od TNA Svjetskog prvaka u teškoj kategoriji u utakmici bez DQ -a
11/13 Preokret - tri puta pobijedio Jeffa Jarretta
12/11 Konačna rezolucija - pobijedite Jeffa Jarretta u utakmici od čeličnog kaveza
2012
1/8 Genesis - pobijedio je DQ svjetski prvak TNA Bobby Roode
2/12 Protiv svih izgleda - svjetski prvak TNA Bobby Roode pobijedio je Jeffa Hardyja, Bully Raya i Jamesa Storma u utakmici u kojoj je Sting specijalni izvršitelj
3/18 Victory Road - izgubljeno od Kurta Anglea
4/15 Lockdown - pobijedite Kurta Anglea u meču u kavezu
5/13 Sacrifice - izgubljeno od gospodina Andersona
6/10 Slammiversary - Gospodin Anderson pobijedio je Roba Van Damu i Jeffa Hardyja u meču #1 Contendera
8/12 HardCORE Justice - Bully Ray pobijedio je Jamesa Storma, Jeffa Hardyja i Robbieja E u utakmici za tablice
9/9 No Surrender - pobijedite Samoa Joea u polufinalnom kolu serije Bound for Glory
9/9 No Surrender - osvojio je Bound for Glory Series pobijedivši Bully Raya u finalu
10/14 Bound for Glory - osvojio je TNA Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji iz Austina Ovna
11/11 Prekretnica - pobijedite Austin Ovna u ljestvici
12/9 Konačna rezolucija - pobijedite Bobbyja Roodea
2013. godine
1/13 Genesis - pobijedi Austin Aries & Bobby Roode u eliminacijskoj utakmici
3/10 Lockdown - izgubio je TNA Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji od Bully Raya u utakmici s kavezom
6/2 Slammiversary - Jeff Hardy, Samoa Joe & Magnus pobijedili su gospodina Andersona, Wesa Brisca & $ amp; Garett Bischoff
8/15 Hardcore Justice - Kazarian je pobijedio Austina Ariesa, AJ Stylesa i Jeffa Hardyja na Boudu za Ladder Series Latch Match
10/20 Bound for Glory - Chris Sabin pobijedio je prvaka X divizije Manika, Jeffa Hardyja, Samoa Joea i Austina Ariesa u Ultimate X Matchu kako bi osvojili naslov
12/19 Konačna rezolucija - izgubljeno od Magnusa u utakmici Dixielanda tijekom posljednje runde turnira za proglašenje novog TNA svjetskog prvaka u teškoj kategoriji
2014. godine
3/9 Lockdown - MVP tima (MVP, Jeff Hardy, Eddie Edwards & Davey Richards) pobijedio je tim Dixie (Bobby Roode, Austin Aries, Jessie Godderz & Robbie E) u smrtonosnom zaključavanju
4/27 Sacrifice - Kurt Angle & Willow pobijedili su Ethana Cartera III i Rockstar Spud
6/15 Slammiversary - Magnus je pobijedio Willow
7/31 Odredište X - TNA Tag Team Champions Vukovi su pobijedili Hardys
9/17 No Surrender-TNA Tag Team Champions Wolves je pobijedio Team 3D i The Hardys na ljestvici u utakmici #3 serije Best-of-4
Izvori uključuju: Pro Wrestling Illustrated Almanac, WWE.com i Onlineworldofwrestling.com